Pozostałe

Cyber seks – czy warto spróbować erotycznych zabaw w sieci?

Internet i nowe technologie są obecne niemal we wszystkich dziedzinach życia. W sieci można znaleźć filmy dla dorosłych, erotyczne sklepy, fora, blogi, sex-kamerki,  czy też porozmawiać na czacie z osobami, które chcą podjąć tę tematykę, poznać kogoś w wiadomym celu, przenieść kontakty na grunt realny, lub tylko zabawić się online. Cyberseks w dzisiejszych czasach to popularna forma kontaktów seksualnych. Dowiedz się, czym dokładnie jest tego typu aktywność, jakie mogą wynikać z niej korzyści, a  jakie zagrożenia.

Na czym polega cyber seks?

Cyber seks polega na tym, że partnerzy za pomocą komunikatora internetowego podejmują interakcje o charakterze erotycznym. Można budować napięcie, fantazjując i pisząc o tym, co się robi, wzbogacać relację o zdjęcia, lub wspólnie się zabawiać, udostępniając obraz z kamerki. Nowoczesne narzędzia pozwalają uprawiać wirtualny seks przez komputer, jak i przez telefon. Masturbacja zastępuje kontakt fizyczny. Podczas pieszczot wykorzystywane są rozmaite zabawki, wibratory erotyczne, by spotęgować wrażenia i oddać się przyjemności. Tego typu aktywności podejmowane są przez partnerów w sytuacji, kiedy nie mogą zaspokoić swoich żądzy w inny sposób lub przez osoby nieznajome. Cyberek to też jeden ze sposobów, by ożywić związek, pomysł na ciekawą grę wstępną lub urozmaicenie pożycia.

Cyber randka – ratunek dla związku?

Podniecający sms, wysłanie sugestywnego zdjęcia, mogą być zaproszeniem do erotycznej przygody. W wieloletnich związkach często brakuje namiętności, a sferą erotyczną zaczynają władać schematy, rutyna i nuda. Rozmowy i zabawy na czacie mogą być ciekawą odskocznią, sposobem, by poznać się na nowo, poprowadzić namiętną grę, która wywoła podniecenie i pozwoli doświadczyć przyjemności w formie innej niż zazwyczaj. Wyjazd w delegację, czy dłuższa nieobecność stwarzają warunki do umówienia się na sex-spotkanie online. Podarowanie erotycznego upominku jak np. masażer pingwinek może stać się dodatkowym natchnieniem, by dać się ponieść emocjom.

Seks online – w poszukiwaniu wrażeń

Inną opcja na rozładowanie napięcia i przeżycie namiętnych doznań podczas cyber seksu, jest zabawa z nieznajomymi w sieci. Można prowadzić interakcje, zachowując anonimowość, co jest kuszące dla osób, które są nieśmiałe, poszukują wrażeń poza związkiem lub z jakiejkolwiek innej przyczyny nie chcą ujawniać swojej tożsamości.

To szybki sposób, by móc zaspokoić swoje żądze. Transmisje online z głosem lub pisanie na czacie pozwalają popuścić wodze fantazji. Można rozmawiać na erotyczne tematy, wymieniać się seksualnymi marzeniami, doświadczeniami czy też wspólnie masturbować podglądając relację na kamerce. Podczas pieszczot warto testować rozmaite zabawki, które dodatkowo spotęgują wrażenie. Panie mają do wyboru całą gamę wibratorów i masażerów, nowoczesne urządzenia wyposażone są w wiele funkcji, dzięki którym samodzielna zabawa zyskuje nowy wymiar. Panowie mogą urozmaicić pieszczoty, wybierając masturbatory męskie.

Jak bawić się bezpiecznie?

Seks w internecie jest łatwodostępny. Pomaga w szybki sposób rozładować napięcie. Cyber erotyka to ciekawe doświadczenie dla par, może też być dobrym sposobem, by przeżyć miłe chwile i osiągąć satysfakcje, gdy jest się singlem. Jednak do wirtualnych zabaw należy podchodzić ostrożnie. Można popaść w uzależnienie, zrezygnować z fizycznej bliskości i relacji z drugim człowiekiem na rzecz internetowych przygód. Kolejną kwestią jest ryzyko, że zabawy zostaną udokumentowane i rozpowszechnione w sieci. Utrata czujności i zaufanie nieodpowiedniej osobie, podawanie swoich danych, wysyłanie zdjęć, upublicznianie wizerunku, szczególnie podczas czynności seksualnych, może przynieść niepożądane konsekwencje.

Korzystanie z internetowych możliwości bywa satysfakcjonujące, pod warunkiem, zachowania zdrowego rozsądku i zadbania o bezpieczeństwo.

Similar Posts