Mieszkanie

Odśwież mieszkanie dzięki tym produktom. Szybko, tanio i wygodnie.

Chcesz wprowadzić zmiany do swojego mieszkania, ale ogranicza Cię budżet? Nie musisz wykonywać kosztownych remontów i zatrudniać specjalistów, by odświeżyć wnętrze. Poznaj kilka trików oraz produktów, dzięki którym Twoja domowa przestrzeń nabierze nowego charakteru.

Wprowadź kolor do mieszkania

Długie szare miesiące i dni pozbawione słońca potrafią obniżyć nastrój. Na szczęście przed nami wiosenno-letni czas, w którym wszystko budzi się do życia. Masz ochotę rozświetlić wnętrze mieszkania? Nadaj mu kolorów! Niech na stole zagości wazon z bukietem Twoich ulubionych kwiatów, a na półkach pojawią się kompozycje ze świec i ozdób. Jeśli masz na ścianie galerię zdjęć, zdecyduj się przemalować ramki na jakiś jaskrawy kolor. Ten niepozorny trik sprawi, że Twoje wnętrze zmieni styl, a Ty zyskasz nową energię.

Generalne porządki nie tylko na wiosnę

Utarło się, że należy przygotować mieszkanie na nadejście wiosny, wykonując gruntowne porządki. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć się za to w połowie kwietnia lub na początku maja. Usuń z półek niepotrzebne przedmioty, które wciąż przypominają Ci o ostatniej zimie, wymień tekstylia na takie, które barwami przywołują słoneczne lato.

Chcesz pójść o krok dalej? Zaplanuj małe przemeblowanie. Zamień miejscami szafę i regał, przenieś stolik w inny, bardziej przytulny kącik. To niewielkie zmiany, które mogą zrobić ogromną różnicę (a także stworzyć dodatkową przestrzeń, dzięki której powiększysz wizualnie wnętrze).

Utrwal wspomnienia na ścianach

W większości mieszkań na ścianach znajdują się oczywiste wybory. Zegar, półka czy lustro uatrakcyjnią przestrzeń, ale często nie zmieniają jej charakteru. Wejdź na stronę uwolnijkolory.pl i zobacz, ile inspiracji czeka na Ciebie w ofercie marki. Dzięki nowoczesnym fotoproduktom możesz utrwalić wspomnienia i wyeksponować je na ścianach swojego mieszkania.

Tym razem postaw na efektowne dodatki pełne radosnych wspomnień. Wybierz ulubione fotki ze swojej kolekcji i nadaj im nowej oprawy. Zaprojektuj swój fotoobraz, który urozmaici dotychczasową galerię lub będzie stylowo się prezentować jako samodzielny element ozdobny. Wolną przestrzeń na ścianie możesz także zaaranżować, tworząc personalizowany fotoplakat. To świetna dekoracja wnętrza, która idealnie sprawdzi się w kuchni lub pokoju nastolatka.

Wspomnienia sprawiają, że polepsza się Twój nastrój. Niejednokrotnie też są źródłem inspiracji, które warto pielęgnować bez względu na wiek. Może chcesz wrócić do zapomnianej pasji lub utrwalić rodzinne chwile z wakacji? Dzięki fotoproduktom odmienisz nie tylko wnętrze mieszkania, ale także sposób postrzegania codzienności.

Zmiany jednym kliknięciem

Produkty ze zdjęciem to szybki, tani i efektowny sposób na odświeżenie domowej przestrzeni. Nadają wnętrzu osobistego charakteru, gustownie dopełniają aranżację, a przede wszystkim świetnie wyglądają w zestawie. Wykonaj kilka kosmetycznych zmian, odmień mieszkanie z Uwolnij Kolory i przygotuj się na jedną z najprzyjemniejszych pór roku.

Similar Posts