Dom

Jak wybrać drzwi przesuwne na taras i na co zwrócić uwagę?

Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę, wybierając drzwi przesuwne? Co decyduje o tym, że jedne modele będą lepsze od innych? Przygotowaliśmy garść wskazówek, które mogą pomóc w podjęciu decyzji.

Systemy przesuwne – inwestycja na lata

Solidne i wytrzymałe systemy drzwi przesuwnych to wydatek, który jest zarazem wieloletnią inwestycją. Na rynku jest wiele produktów, jednak jak dokonać właściwego wyboru i na co zwrócić uwagę? Ważne, by systemy przesuwne miały wytrzymałe elementy, które odpowiadają zarówno za pracę, jak też odpowiedni przesuw drzwi. Wózki dolne powinny być przystosowane do dużych obciążeń. Kluczowe są też zabezpieczenia chroniące skrzydła drzwi przed wypadnięciem z toru.

Systemy drzwi przesuwnych Deceuninck – wytrzymałe i bezpieczne

Jedną z godnych polecenia propozycji są drzwi balkonowe i tarasowe na systemach marki Deceuninck. Są one niezawodne, świetnie wykonane i w 100% bezpieczne. Zbudowano je, bazując na profilach drzwiowych PVC od Deceuninck. Profile zostały tak skonstruowane, by drzwi były stabilne i wytrzymałe, a także stanowiły zabezpieczenie dla domu. Drzwi tarasowe optycznie powiększają przestrzeń i gwarantują dużo naturalnego światła. Mogą też umiejętnie połączyć wnętrze, na przykład salon czy kuchnię, z tarasem.

Systemy drzwi przesuwnych – wybrane propozycje od Deceuninck

Systemy przesuwne są wyjątkowo popularnym wyborem. Ich popularność wynika z ich funkcjonalności oraz świetnego designu, który wpisze się w niemal każdy styl. Deceuninck oferuje możliwość wyboru różnych kolorów i kształtów profili, dzięki czemu można dopasować odpowiednie drzwi do stylu budynku. Do tradycyjnych budynków firma proponuje rozwiązania uchylno-przesuwne, a do domów czy biurowców nowoczesnych systemy drzwi przesuwnych.

Systemy przesuwne. Wyróżnia je smukły i nowoczesny design oraz wysoka funkcjonalność. Flagowym produktem marki Deceuninck jest m.in. system Legend Slide – wyróżnia go szklenie bezpośrednio w ramie w części stałej, dzięki czemu można uzyskać bardzo jeszcze więcej naturalnego światła. Poza tym można z niego stworzyć duże, imponujące konstrukcje. Systemy drzwi tarasowych to coraz popularniejsze modele, dzięki którym można tworzyć modne aranżacje wnętrz.

Systemy podnoszono-przesuwne. Inną propozycją od Deceuninck są systemy HST – w ofercie są drzwi przesuwne HST 2-, 3- lub 4-skrzydłowe. Gwarantują komfort, nowoczesne wzornictwo, solidne wykonanie, duży wybór kolorów, bezpieczeństwo i spersonalizowane rozwiązania. Można z nich wykonać różne konstrukcje, które będą płynnie się przesuwać.

Similar Posts